|
Caciulata |
Han Cozia
|
|
23:00 |
Traseu: Sibiu - Ramnicu Valcea - Bucuresti - Constanta - Mangalia
Operator: Horas SRL
Zile:
|
23:10 |
|
Calimanesti |
Biserica
|
Circulă doar luni, miercuri și sâmbătă
PLECARI DIN SIBIU-SAMBATA-LUNI-MIERCURI
PLECARI DI MANGALIA-DUMINICA-MARTI-JOI
Sursă: Horas SRL / Ultima actualizare: 03/2024