Horas

Rezervări și informații: duminica-vineri ora 9-21.00+4-0765-408.848; +4-0250-719.262 horasmu@yahoo.com

Curse Ramnicu Valcea - Magura

Retur

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet
18:30
06:15
40min
19:30
06:55
Horas
6lei
Informații
22:40
08:20
40min
15:20
09:00
Horas
6lei
Informații
16:30
10:05
LMMJVSD
40min
20:20
10:45
Horas
6lei
Informații
07:20
11:05
LMMJVSD
40min
13:20
11:45
Horas
6lei
Informații
18:20
12:20
40min
15:30
13:00
Horas
6lei
Informații
01:00
13:15
LMMJVSD
40min
13:20
13:55
Horas
6lei
Informații
20:10
14:15
LMMJVSD
40min
12:40
14:55
Horas
6lei
Informații
01:20
15:20
LMMJVSD
40min
20:50
16:00
Horas
6lei
Informații
15:20
16:15
40min
17:40
16:55
Horas
6lei
Informații
18:10
18:20
40min
09:00
19:00
Horas
6lei
Informații
10:00
20:20
40min
12:20
21:00
Horas
6lei
Informații
18:20
22:20
40min
12:30
23:00
Horas
6lei
Informații
07:30
06:10
45min
13:20
06:55
Horas
6lei
Informații
02:20
08:15
45min
08:20
09:00
Horas
6lei
Informații
11:10
10:00
LMMJVSD
45min
20:20
10:45
Horas
6lei
Informații
17:40
11:00
LMMJVSD
45min
14:30
11:45
Horas
6lei
Informații
14:10
12:15
45min
22:00
13:00
Horas
6lei
Informații
12:50
13:10
LMMJVSD
45min
09:10
13:55
Horas
6lei
Informații
08:10
14:10
LMMJVSD
45min
11:40
14:55
Horas
6lei
Informații
03:20
15:15
LMMJVSD
45min
12:50
16:00
Horas
6lei
Informații
01:10
16:10
45min
22:20
16:55
Horas
6lei
Informații
16:20
18:15
45min
09:30
19:00
Horas
6lei
Informații
16:40
20:15
45min
11:50
21:00
Horas
6lei
Informații
10:40
22:15
45min
12:00
23:00
Horas
6lei
Informații